لطفا به ما رای دهید !!!
1391/10/27 16:4
سایت اصلی / اخبار

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون چهار دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.امسال نیز پنجمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در  گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱) معرفی و از آنها تقدیر گردد.

 

لطفا با مراجعه به این لینک به پرتال آموزشی شهرداری خوانسار رای دهید!


2398


 
 
اهداف جشنواره وب ایران
 
هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران،  تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. 


اهداف اصلی برگزاری جشنواره سالانه وب سایت های ایران
  • ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه

  • فراهم کردن محیطی به منظور ‌ایجاد همدلی و هم افزایی بین مدیران و صاحبان وب سایت های ایران

  • توسعه خط و زبان فارسی در محیط ابزارهای دیجیتال آنلاین

  • بستر سازی و فراهم کردن زمینه لازم برای تحقق جنبش نرم افزاری در حوزه رسانه های تحت وب

 

تاریخچه جشنواره وب ایران

ایده ی جشنواره وب سایت های ایران در اواخر سال ۱۳۸۶ پایه ریزی گردید و در سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران برگزار گردید. سال اول این جشنواره با استقبال خوبی از وب مسترها مواجه شد و در مرحله اولیه تعداد ۵۰ وب سایت توسط داوران انتخاب و به رقابت پرداختند. سال دوم و سوم جشنواره با امکان ثبت نام توسط خود صاحبین و مدیران وب سایت ها با افزایش چشمگیر شرکت کنندگان همراه بود که با اعلام برندگان جشنواره در بازتاب خبری وسیعی در وب سایت ها و وبلاگ های مرتبط مشاهده گردید.

 

 


نام :
پست الکترونیک :
عنوان پیام :  
متن پیام :