پرسش های متداول

ثبت نام در پرتال به چه صورت است؟

برای استفاده از محتواهای مخصوص اعضای الماسی و شرکت در دوره ها باید فرم عضویت را پر کنید. برای این کار در بالای صفحه لینک ثبت نام یا ورود به کنترل پنل را کلیک کرده و در صفحه بازشده اگر تابحال عضو سایت نشده اید لینک ثبت نام را کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.

 

ثبت نام در دوره ها به چه صورت است؟

برای ثبت نام در دوره ها باید ابتدا عضو سایت شوید، پس از آن در بالای صفحه لینک ورود به کنرل پنل را کلیک کنید و در صفحه بازشده نام کاربری و رمز عبوری که موقع ثبت نام  وارد کرده اید را در این کادرها وارد کنید تا به کنترل پنل خود وارد شوید.

پس از وارد شدن به کنترل پنل خود در منوی اصلی گزینه دوره ها و کارگاهها را انتخاب کنید تا لیست دوره های درحال برگزاری را ببینید، حالا ازطریق لینک ثبت نام در دوره میتوانید در دوره ثبت نام کنید

 

 

چگونه می توانم از محتواهای دوره استفاده کنم و وارد کلاس شوم

 برای استفاده از محتواهای دوره  باید در دوره ثبت نام کنید که نحوه ثبت نام  در سوال قبلی توضیح داده شده است. پس از آن وارد کنترل پنل شده و در منوی اصلی گزینه ورود به کلاس را انتخاب کنید. در صفحه بازشده دو انتخاب دارید:

  • محتوای دوره که میتوان از محتواهای دوره ای که ثبت نام کرده اید استفاده کنید
  • ارتباط با استاد در این قسمت میتوانید اشکالات و سوالات خود را با استاد مربوطه مطرح کنید و از مزایای ارتباط off-Line با استاد دوره استفاده کرد